Pobierz film Noc w muzeum download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Noc w muzeum z 2006 r.

Noc w muzeum Download
Ocena: 6.3/10 (83 283 głosów)

Noc w muzeum Download

Reżyser: Shawn Levy
Czas filmu: 108 min
Premiera (Polska): 2007-01-19
Premiera (Światowa): 2006-12-17
Produkcja: USA, UK
Kategorie: Komedie Akcji Przygodowe Fantasy Familijne

Noc w muzeum - Opis filmu

Nocny strażnik w muzeum historii naturalnej przypadkowo uwalnia starożytną klątwę, która sprawia, że nocą ożywają zgromadzone w muzeum eksponaty, a wśród nich: szkielety dinozaurów, wypchane zwierzęta prehistoryczne, miniatury ukazujące wielkie bitwy historii i figury przedstawiające słynne postacie historyczne. [opis dystrybutora]

Nieudacznik Larry Daley podejmuje pracę nocnego stróża w Muzeum Historii Naturalnej. Już podczas swojego pierwszego dyżuru odkrywa, że za sprawą egipskiego obelisku po zachodzie słońca eksponaty budzą się do życia. Po salach budynku biega olbrzymi szkielet dinozaura, a miniaturowi wojownicy toczą między sobą regularne bitwy. W tej krytycznej sytuacji Larry może liczyć na pomoc samego Theodore'a Roosevelta.

Obsada Noc w muzeum film

Ben Stiller Larry Daley
Carla Gugino Rebecca
Dick Van Dyke Cecil
Mickey Rooney Gus

Noc w muzeum Download - bez logowania !!!

 • Noc w muzeum ściągnij z turbobit.net:

  • Noc w Muzeum 2006 PL DVDRip XviD M2I Download
   699,93 MB (1)
  • Night At The Museum 2006 480p BRRip H264 BINGOWINGZ download
   1 146,91 MB (2)
 • Noc w muzeum ściągnij z netload.in:

  • Night at the Museum 2006 720p BrRip x264 FERAL81 bestrls com
   751,05 MB (1)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl