Pobierz film Nostalgia anioła download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Nostalgia anioła z 2009 r.

Nostalgia anioła Download
Ocena: 6.9/10 (124 517 głosów)

Nostalgia anioła Download

Reżyser: Peter Jackson
Czas filmu: 135 min
Premiera (Polska): 2010-03-12
Premiera (Światowa): 2009-11-24
Produkcja: USA, UK, New Zealand
Kategorie: Dramat Thrillery Fantasy

Nostalgia anioła - Opis filmu

Historia 14-letniej Susie Salmon, która zostaje zamordowana przez seryjnego mordercę. Zawieszona pomiędzy niebem a ziemią, obserwuje swoich bliskich, próbujących ją odnaleźć.

Susie Salmon zostaje brutalnie zgwałcona i zamordowana przez swojego sąsiada. To, co się dzieje po jej śmierci, obserwuje z nieba. Spoglądając w dół, snuje głosem czternastolatki powieść koszmarną, ale też pełną nadziei. Przez długie tygodnie po swojej śmierci Susie obserwuje życie, które toczy się już bez niej – przysłuchuje się pogłoskom na temat swojego zniknięcia, współczuje rodzicom, którzy ciągle wierzą, że córka się odnajdzie, obserwuje, jak ten, który ją zamordował, zaciera ślady zbrodni, widzi jak małżeństwo jej rodziców rozpada się, ojciec obsesyjnie pragnie zemsty, a siostra staję się osobą zupełnie obcą.

Obsada Nostalgia anioła film

Mark Wahlberg Jack Salmon
Rachel Weisz Abigail Salmon
Susan Sarandon Grandma Lynn
Stanley Tucci George Harvey

Nostalgia anioła Download - bez logowania !!!

 • Nostalgia anioła ściągnij z bitshare.com:

  • 1ib1y The Lovely Bones 2009 720p BrRip x264 BOKUTOXYIFY Download
   901,1 MB (1)
 • Nostalgia anioła ściągnij z filefactory.com:

  • m6m52 The Lovely Bones 2009 720p BrRip x264 BOKUTOXYIFY Download
   901,05 MB (1)
 • Nostalgia anioła ściągnij z mediafire.com:

  • Brian Eno The Lovely Bones 2009 download
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl