Pobierz film O jednego więcej download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy O jednego więcej z 2001 r.

O jednego więcej Download
Ocena: 7.3/10 (542 głosów)

O jednego więcej Download

Reżyser: Paolo Sorrentino
Czas filmu: 100 min
Premiera (Światowa): 2001-08-31
Produkcja: Italy
Kategorie: Komedie Dramat

O jednego więcej - Opis filmu

Tony po latach starań osiągnął ogólnokrajowy sukces, jest piosenkrazem w nocnym klubie. Antonio natomiast jest piłkarzem, który stał się gwiazdą po zdobyciu zwycięskiej bramki w meczu o mistrzostwo Europy. Obu mężczyznom lat 80. niosą obetnicę bogactwa, sukcesu i porywających wydarzeń. Jednak ich dobra passa nie trwa długo. po kilku latach obaj doświaczają gwałtownego odwrócenia szczęśliwego losu.

Tony po latach starań osiągnął ogólnokrajowy sukces, jest piosenkarzem w nocnym klubie. Antonio natomiast jest piłkarzem, który stał się gwiazdą po zdobyciu zwycięskiej bramki w meczu o mistrzostwo Europy. Obu mężczyznom lata 80. niosą obietnicę bogactwa, sukcesu i porywających wydarzeń. Jednak ich dobra passa nie trwa długo, po kilku latach obaj doświadczają gwałtownego odwrócenia szczęśliwej fortuny.

Obsada O jednego więcej film

Toni Servillo Tony Pisapia
Andrea Renzi Antonio Pisapia
Antonino Bruschetta Genny (as Ninni Bruschetta)
Angela Goodwin Franca

O jednego więcej Download - bez logowania !!!

 • O jednego więcej ściągnij z :

  • L Uomo in piu download
  • L Uomo in piu download
 • O jednego więcej ściągnij z filefactory.com:

  • L Uomo in piu avi Download
   690,44 MB (7)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl