Pobierz film Och, życie download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Och, życie z 2010 r.

Och, życie Download
Ocena: 6.8/10 (83 480 głosów)

Och, życie Download

Reżyser: Greg Berlanti
Czas filmu: 114 min
Premiera (Polska): 2010-12-03
Premiera (Światowa): 2010-10-02
Produkcja: USA
Kategorie: Komedie Dramat

Och, życie - Opis filmu

Holly i Eric nie pałają do siebie sympatią, prowadząc całkowicie odmienny styl życia. Wszystko staje na głowie, gdy ich wspólni przyjaciele giną w wypadku, zostawiając im pod opieką roczną córkę. 

Dwoje singli (w tych rolach Katherine Heigl i Josh Duhamel), dowiaduje się że ich wspólni przyjaciele zginęli w wypadku samochodowym. Na dodatek w testamencie wyznaczyli ich jako opiekunów swojej córki.

Obsada Och, życie film

Katherine Heigl Holly Berenson
Josh Duhamel Eric Messer
Josh Lucas Sam
Alexis Clagett Sophie

Och, życie Download - bez logowania !!!

 • Och, życie ściągnij z turbobit.net:

  • Life As We Know It 2010 VOSTFR Download
   700 MB (1)
  • Och zycie 2010 PL DVDRip XviD Download
   700,24 MB (1)
  • Life As We Know It PL Download
   1 688,26 MB (2)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl