Pobierz film Odliczanie download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Odliczanie z 2012 r.

Odliczanie Download
Ocena: 4.2/10 (217 głosów)

Odliczanie Download

Reżyser: Evgeny Lavrentiev
Czas filmu: 119 min
Premiera (Światowa): 2012-12-20
Produkcja: Russia
Kategorie: Kryminalne Akcji Przygodowe Thrillery

Odliczanie - Opis filmu

Dwaj najlepsi przyjaciele i współwłaściciele paryskiego klubu nocnego podejmują się nielegalnego interesu, by spłacić swoje długi.

Milan i Victor (Jacques Gamblin i Olivier Marchal), najlepsi przyjaciele i współwłaściciele paryskiego klubu nocnego, popadają w długi. Zdesperowani, próbują odkuć się, wchodząc w ryzykowny narkotykowy interes. Kończy się to wpadką, aresztowaniem i bardziej niż brutalnym przesłuchaniem na policji. W zamian za wolność panowie wydają jednego z zamieszanych w sprawę przestępców. Po 6 latach owładnięty żądzą zemsty psychopata wychodzi z więzienia. Dla byłych wspólników oznacza to początek koszmaru.

Odliczanie Download - bez logowania !!!

 • Odliczanie ściągnij z depositfiles.com:

  • 19 Kevin Randleman, PRIDE Critical Countdown 2004, 20 06 2004
   98,96 MB (1)
  • 1992 Countdown to Extinction (Re Mastered) [2004]
   151,66 MB (1)
 • Odliczanie ściągnij z :

  • The Olympics 2004: Cycling: Countdown on for revenge; Cooke frustrated after gold bid fades to fifth (Sport)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl