Pobierz film Paranormal Activity download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Paranormal Activity z 2007 r.

Paranormal Activity Download
Ocena: 6.4/10 (142 857 głosów)

Paranormal Activity Download

Reżyser: Oren Peli
Czas filmu: 86 min
Premiera (Polska): 2009-11-20
Premiera (Światowa): 2007-10-14
Produkcja: USA
Kategorie: Horrory Mystery

Paranormal Activity - Opis filmu

Młoda para podejrzewa, że ich dom jest nawiedzony przez jakąś złowrogą istotę. Organizują więc monitoring, aby uchwycić dowody na to, co się dzieje, kiedy śpią. Ich nagrania z monitoringu oraz amatorskich filmów wideo zostały zmontowane w 99-minutowy, pełnometrażowy film fabularny. Okazuje się, że część materiału filmowego jest wręcz niewiarygodna, a interpretacja przedstawionych wydarzeń pozostawiona jest widzowi.

Obsada Paranormal Activity film

Katie Featherston Katie
Micah Sloat Micah
Mark Fredrichs Psychic
Amber Armstrong Amber
Ashley Palmer Diane

Paranormal Activity Download - bez logowania !!!

  • Paranormal Activity ściągnij z :

    • Paranormal Activity 2007 BluRay x264 YIFY download
    • Paranormal Activity ALTERNATE CUT DVDRip XviD NODLABS download
    • Paranormal Activity LIMITED DVDRip XviD JUMANJi download
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl