Pobierz film Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły z 2003 r.

Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły Download
Ocena: 8.1/10 (562 479 głosów)

Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły Download

Reżyser: Gore Verbinski
Czas filmu: 143 min
Premiera (Polska): 2003-09-05
Premiera (Światowa): 2003-06-28
Produkcja: USA
Kategorie: Akcji Przygodowe Fantasy

Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły - Opis filmu

Kowal Will Turner sprzymierza się z kapitanem Jackiem Sparrowem, by odzyskać swoją miłość - porwaną córkę gubernatora.

Karaiby, XVIII w., 10-letnia Elizabeth, córka gubernatora, jest świadkiem katastrofy statku, wyglądającej na robotę piratów. Z wody wyłowiono jednego ocalonego, małego chłopca, Willa Turnera, na szyi którego Elizabeth znajduje tajemniczy medalion, wyglądający na piracki. Przestraszona dziewczynka zrywa medalion i ukrywa go przed wszystkimi. Chwilę później widzi czarny statek z postrzępionymi żaglami i piracką flagą na maszcie, znikający we mgle.  8 lat później, Port Royal. Podczas uroczystości promocji Jamesa Norringtona, w którym ojciec Elizabeth widzi przyszłego zięcia, na komodora, dziewczyna spada ze skały do morza. Ratuje ją Jack Sparrow - pirat, który do Port Royal przybył aby kupić (ukraść) statek. W "nagrodę" Norrtington zakuwa go w kajdany i skazuje na śmierć przez powieszenie następnego dnia. Jednak w nocy Port Royal przeżywa atak piratów pod wodzą kapitana Barbossy, którzy chcą odzyskać tajemniczy medalion, ciągle będący w posiadaniu Elizabeth. Dziewczyna zostaje porwana, a piraci odpływają i nikt nie wie, gdzie szukać córki gubernatora. Zakochany w niej Will Turner zwraca się o pomoc do Jacka Sparrowa, choć nienawidzi on piratów. Uwolniwszy go z celi, razem z nim kradnie (rekwiruje) statek i wyrusza, najpierw na Tortugę, a potem w ślad za niedoścignioną Czarną Perłą, statkiem Barbossy, by ocalić swoją ukochaną.

Obsada Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły film

Johnny Depp Jack Sparrow
Geoffrey Rush Barbossa
Orlando Bloom Will Turner
Keira Knightley Elizabeth Swann

Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły Download - bez logowania !!!

 • Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły ściągnij z netload.in:

  • Pirates of the Caribbean The Curse of the Black Pearl 2003 720p BluRay DTS x264 ESiR
   8 479,77 MB (22)
  • Pirates of the Caribbean The Curse of The Black Pearl 2003 BRRip 864p DUAL x264 Divxm By Sese595
   757,73 MB (4)
 • Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły ściągnij z uploaded.to; ul.to:

  • Piraci z Karaibow Klatwa Czarnej Perly 2003 PL BRRip XviD MP3 LTN
   1 464,68 MB (2)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl