Pobierz film Podejrzany download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Podejrzany z 2000 r.

Podejrzany Download
Ocena: 6.5/10 (12 061 głosów)

Podejrzany Download

Reżyser: Stephen Hopkins
Czas filmu: 110 min
Premiera (Polska): 2001-03-30
Premiera (Światowa): 2000-05-11
Produkcja: France, USA
Kategorie: Kryminalne Dramat Thrillery

Podejrzany - Opis filmu

Jest Sylwester. Mała wysepka na Karaibach. Główny inspektor wyspy przesłuchuje bogatego adwokata kryminalnego, który odnalazł ciało jednej z ofiar serii brutalnych gwałtów i morderstw. W miarę upływu czasu, adwokat staje się głównym podejrzanym. Coś, co zaczęło się jak zgodna, partnerska dyskusja, zamienia się w pełen napięcia spór między zajadłymi wrogami. Przesłuchanie trwa całą noc. "Under Suspicion" zgłębia najmroczniejsze zakamarki ludzkiej wyobraźni, odsłaniając wszelkie przejawy nieczystego sumienia.

Tony Aaron, prywatny detektyw zajmuje się sprawami matrymonialnymi. Ponieważ jedynie udowodniona zdrada małżeńska jest dla sądu wystarczającym powodem do przeprowadzenia rozwodu, Tony wyspecjalizował się w dostarczaniu niezbitych dowodów niewierności. A sposób aby to osiągnąć jest prosty - klienci Tony`ego flirtują za znaczną kwotę z Hazel, żoną detektywa. W hotelu kochankowie są fotografowani przez Tony`ego, a zdjęcia stanowią wystarczający dowód do orzeczenia rozwodu przez sąd... Czy jest to jednak zupełnie bezpieczny sposób?...

Obsada Podejrzany film

Gene Hackman Henry Hearst
Morgan Freeman Captain Victor Benezet
Thomas Jane Detective Felix Owens
Monica Bellucci Chantal Hearst

Podejrzany Download - bez logowania !!!

 • Podejrzany ściągnij z :

  • Under Suspicion 2000 DVDRip XviD Remalia
  • Under Suspicion [2000] DvDrip aXXo
 • Podejrzany ściągnij z netload.in:

  • Under Suspicion 2000 iNTERNAL DVDRip XviD SLeTDiVX
   700,11 MB (1)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl