Pobierz film Pojedynek download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Pojedynek z 2005 r.

Pojedynek Download
Ocena: 6.8/10 (1 250 głosów)

Pojedynek Download

Reżyser: Myung-se Lee
Czas filmu: 108 min
Premiera (Światowa): 2005-09-08
Produkcja: South Korea
Kategorie: Akcji Mystery

Pojedynek - Opis filmu

Akcja rozgrywa się w Korei w czasach dynastii Chosun. Młoda pani detektyw Namsoon (Ha Iwon) i jej wierny towarzysz Ahn (Ahn Sung-ki) zostają przydzieleni do sprawy fałszowania pieniędzy. Policjantka zaczyna zbierać informacje, posługując się licznymi przebraniami: mężczyzny w tawernie, kobiety sprzedającej alkohol na targu, oraz pięknej Kisaeng, koreańskiej odpowiedniczki gejszy. Raz za razem natyka się na tajemniczego, przystojnego szermierza o imieniu Sad Eyes (Gang Dongwon) - i jest to sparring od pierwszego wejrzenia. Czując do siebie nieodparty pociąg, ognista Namsoon i enigmatyczny Sad Eyes rozpoczynają grę w kotka i myszkę w przepięknie zaaranżowanych pojedynkach, które tylko podsycają ich wzajemne uczucie. Jednak w toku ich walki okazuje się, że Sad Eyes, wierny podopieczny Ministra Obrony (Song Young-chang) bierze udział w spisku tego drugiego, mającym na celu przejęcie władzy nad krajem - co znaczy, że szermierz jest wrogiem Namsoon.

Obsada Pojedynek film

Ji-won Ha Namsoon
Sung-kee Ahn Detective Ahn
Dong-won Kang Sad Eyes
Young-chang Song Minister of Defence
Bo-yeon Kim

Pojedynek Download - bez logowania !!!

 • Pojedynek ściągnij z :

  • Duelist 2005 DVDRiP XViD DTS JUPiT 1448MB (Eng subs)
  • Duelist 2005 XviD DTS 3CD 1432MB
 • Pojedynek ściągnij z depositfiles.com:

  • Yu Gi Oh! Day of the Duelist World Championship Tournament 2005
   15,94 MB (1)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl