Pobierz film Pokemon: Powrót Mewtwo download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Pokemon: Powrót Mewtwo z 2000 r.

Pokemon: Powrót Mewtwo Download
Ocena: 6.3/10 (354 głosów)

Pokemon: Powrót Mewtwo Download

Reżyser: Kunihiko Yuyama
Premiera (Światowa): 2000-12-30
Produkcja: Japonia
Kategorie: Przygodowe Familijne Anime

Pokemon: Powrót Mewtwo - Opis filmu

Mewtwo powraca i... bierze udział w bitwie ze swoim największym przeciwnikiem! Kontynuacja filmu "Pokemon: film pierwszy". W odległej krainie Johto jest miejsce z krystalicznie czystą wodą i zakazanymi górami. Mewtwo i jego towarzysz Pokemon super-klon ostatecznie znajdują dom, gdzie mogą żyć w spokoju, z dala od wścibskich oczu i raniących ocen ludzi. Ale idylla nie trwa długo. Znów los Mewtwo spocznie w rękach Asha.

Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl