Pobierz film Poranek kojota download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Poranek kojota z 2001 r.

Poranek kojota Download
Ocena: 6.95/10 (55 217 głosów)

Poranek kojota Download

Reżyser: Olaf Lubaszenko
Czas filmu: 1 h 32 min.
Premiera (Polska): 2001-08-24
Premiera (Światowa): 2001-08-24
Produkcja: Poland
Kategorie: Komedie

Poranek kojota - Opis filmu

Kuba poznaje młodą piosenkarkę i jest nią zauroczony. Nie podoba się to ojcu dziewczyny, jak również jej chłopakowi.

Kuba (Maciej Stuhr), młody niespełniony rysownik komiksów, zakochał się w młodej i ślicznej piosenkarce Noemi (Karolina Rosińska), z wzajemnością. Nie wie jednak, że chłopak Noemi, niejaki Brylant (Michał Milowicz), nie lubi konkurencji. Co gorsza, Brylant jest winny sporą sumę pieniędzy gangsterowi Dzikiemu (Janusz Józefowicz) i małżeństwo z Noemi poważnie podreperowałoby jego budżet. Także bogatemu ojczymowi dziewczyny, niejakiemu Prezesowi (Tadeusz Huk), niezbyt podoba się fakt, że dziewczyna spotyka się z Kubą. A ci, co zadrą z Prezesem, kończą jako pokarm dla lwów w zoo. Przekonał się o tym przed laty ojciec Noemi... Kuba wpada więc w niezłą kabałę. A ponieważ nie jest kojotem, musi wymyślić inny - niż odgryzienie sobie ręki - sposób na wydostanie się z opresji...

Obsada Poranek kojota film

Maciej Stuhr Kuba
Karolina Rosinska Noemi
Michal Milowicz Brylant
Magdalena Kumorek Dominika, Noemi's sister

Poranek kojota Download - bez logowania !!!

 • Poranek kojota ściągnij z bitshare.com:

  • Poranek.Kojota.2001.PL.DVDrip.XviD.rar
   697,1 MB (2)
  • Poranek Kojota 2001 PL DVDrip XviD
   697,1 MB (1)
 • Poranek kojota ściągnij z turbobit.net:

  • Poranek Kojota 2001 PL DVDRip XviD M2I Download
   697,14 MB (1)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl