Pobierz film Renifer Niko ratuje Święta download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Renifer Niko ratuje Święta z 2008 r.

Renifer Niko ratuje Święta Download
Ocena: 6.3/10 (1 208 głosów)

Renifer Niko ratuje Święta Download

Reżyser: Michael Hegner
Czas filmu: 80 min
Premiera (Polska): 2009-11-27
Premiera (Światowa): 2008-10-10
Produkcja: Finland, Denmark, Germany, Ireland
Kategorie: Przygodowe Familijne Animacje

Renifer Niko ratuje Święta - Opis filmu

Wychowywany przez matkę Niko wyrusza w podróż, aby poznać ojca pracującego dla Mikołaja.

Małego renifera Niko samotnie wychowała mama, ponieważ jego tata jest członkiem legendarnej Powietrz­nej Eskadry Świętego Mikołaja. Niko nigdy nie spotkał taty, ale bardzo go podziwia i chciałby w przyszłości być taki jak on. Marzy o tym, aby dostać się do ekipy najbardziej odlotowych reniferów – reniferów Świętego Mikołaja. Kiedy stado głodnych wilków, któremu przewodzi Czarny Wilk, napada na renifery, Niko postanawia zwrócić się o pomoc do taty. Aby go odnaleźć i pokrzyżować niecne plany wrogów, mały renifer razem z przyjaciółmi – wiewiórką Juliusem i łasicą Wilmą – wyrusza w długą i niebezpieczną podróż. Stawka jest wy­soka – wilki zagrażają nie tylko rodzinie Niko, ale całemu światu – chcą zniszczyć święta Bożego Narodzenia...

Obsada Renifer Niko ratuje Święta film

Olli Jantunen Niko (voice)
Hannu-Pekka Björkman Julius (voice)
Vuokko Hovatta Wilma (voice)
Vesa Vierikko Musta Susi (voice)

Renifer Niko ratuje Święta Download - bez logowania !!!

  • Renifer Niko ratuje Święta ściągnij z :

    • The Flight Before Christmas 2008 DVDRip download
    • 7gkm1 The Flight Before Christmas 2008 DVDRip download
    • The Flight Before Christmas 2008 DVDRip download
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl