Pobierz film Shrek ma wielkie oczy download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Shrek ma wielkie oczy z 2010 r.

Shrek ma wielkie oczy Download
Ocena: 7.0/10 (6 239 głosów)

Shrek ma wielkie oczy Download

Reżyser: Gary Trousdale
Czas filmu: 21 min.
Premiera (Światowa): 2010-10-28
Produkcja: USA
Kategorie: Komedie Familijne Animacje Krótkometrażowe

Shrek ma wielkie oczy - Opis filmu

Shrek wraz z przyjaciółmi wyrusza do nawiedzonego zamku lorda Farquaada, gdzie organizowany jest konkurs opowiadania przerażających historii.

Shrek z okazji Halloween, postanawia urządzić konkurs dla swoich bajkowych przyjaciół. Każdy z nich opowie jakąś historię, a wygra ten którego opowiadanie będzie najstraszniejsze. Miejscem pojedynku, ma być nawiedzony zamek lorda Farquaada.

Shrek ma wielkie oczy Download - bez logowania !!!

 • Shrek ma wielkie oczy ściągnij z :

  • Scared Shrekless 2010 DVDRiP XViD(350mb 1LinK) download
 • Shrek ma wielkie oczy ściągnij z hotfile.com:

  • Scared Shrekless 2010 DVDrip iNTERNAL XviD BPDcarrier Download
   349,1 MB (1)
 • Shrek ma wielkie oczy ściągnij z turbobit.net:

  • Shrek ma wielkie oczy Dubbing PL Download
   130,62 MB (1)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl