Pobierz film Siła spokoju download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Siła spokoju z 2006 r.

Siła spokoju Download
Ocena: 7.3/10 (15 002 głosów)

Siła spokoju Download

Reżyser: Victor Salva
Czas filmu: 120 min
Premiera (Światowa): 2006-06-02
Produkcja: Germany, USA
Kategorie: Dramat Romanse Sportowe

Siła spokoju - Opis filmu

Życie młodego utalentowanego sportowca Dana Millmana (Scott Mechlowicz) to pasmo sukcesów – jest przystojny, ma pieniądze, a osiągnięciom sportowym towarzyszy równie imponujące powodzenie u kobiet, które zmienia jak rękawiczki. Niestety wypadek brutalnie przerywa jego karierę i wspaniałe plany na przyszłość. Dan załamuje się, zaczynają go męczyć przerażające koszmary senne. Którejś kolejnej nieprzespanej nocy trafia na stację benzynową, gdzie spotyka tajemniczego mechanika Socratesa (Nick Nolte), który na zawsze odmieni jego życie... Film jest ekranizacją autobiograficznej powieści Dana Millmana „Droga miłującego pokój wojownika”.

Obsada Siła spokoju film

Scott Mechlowicz Dan Millman
Nick Nolte Socrates
Amy Smart Joy
Tim DeKay Coach Garrick

Siła spokoju Download - bez logowania !!!

 • Siła spokoju ściągnij z uploading.com:

  • Peaceful Warrior Der Pfad des friedvollen Kriegers German 2006 DVDRip XviD ViDEOWELT
   844,7 MB (11)
  • Peaceful Warrior DvDRip Latino
   703,4 MB (1)
 • Siła spokoju ściągnij z turbobit.net:

  • Peacefull Warrior 2006 TR DvD XviD APPaLLoSa
   714,4 MB (1)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl