Pobierz film Wojna polsko-ruska download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Wojna polsko-ruska z 2009 r.

Wojna polsko-ruska Download
Ocena: 5.7/10 (951 głosów)

Wojna polsko-ruska Download

Reżyser: Xawery Zulawski
Czas filmu: 1 h 48 min.
Premiera (Polska): 2009-05-22
Premiera (Światowa): 2009-04-21
Produkcja: Poland
Kategorie: Komedie Dramat

Wojna polsko-ruska - Opis filmu

Silnemu (Borys Szyc) nie układa się z Magdą (Roma Gąsiorowska). Ich miłość to ciągła walka. Pełen złości Silny, niczym bolid przejedzie z zawrotną prędkością przez kilka dni swojego szalonego życia, spotykając niezwykłe kobiety: Andżelę (Maria Strzelecka) – pełną dojechanych marzeń wrażliwą dziewicę, Natę (Sonia Bohosiewicz) – starą przyjaciółkę, miłośniczkę wąchania zupek w proszku, Olę (Anna Prus) z pozoru nieśmiałą, bezwzględną uwodzicielkę, której imponuje prostoduszność Silnego oraz… Dorotę (Dorota Masłowska) – nastolatkę, w której głowie dzieje się cały ten film.

Obsada Wojna polsko-ruska film

Borys Szyc Silny
Roma Gasiorowska Magda
Maria Strzelecka Andzela
Sonia Bohosiewicz Natasza

Wojna polsko-ruska Download - bez logowania !!!

 • Wojna polsko-ruska ściągnij z hotfile.com:

  • wojna_polsko_ruska_2009._rmvb_lektor_pl_by_majster1211.rar
   302,1 MB (1)
 • Wojna polsko-ruska ściągnij z kickload.com; http//storage.to:

  • Wojna Polsko Ruska 2009 Pl
 • Wojna polsko-ruska ściągnij z turbobit.net:

  • Wojna Polsko Ruska 2009 PL DVDRip XviD Download
   697,13 MB (1)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl