Pobierz film Szkoła uczuć download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Szkoła uczuć z 2002 r.

Szkoła uczuć Download
Ocena: 7.4/10 (115 065 głosów)

Szkoła uczuć Download

Reżyser: Adam Shankman
Czas filmu: 101 min
Premiera (Polska): 2002-06-28
Premiera (Światowa): 2002-01-23
Produkcja: USA
Kategorie: Dramat Romanse

Szkoła uczuć - Opis filmu

Popularny w szkole Landon zaczyna spotykać się z nieśmiałą córką pastora.

Każdej wiosny w małym portowym miasteczku Beaufort w Północnej Karolinie, kiedy wiatr od morza niesie zapach soli, Landon Carter (Shane West) wspomina swoje młodzieńcze lata spędzone z Jamie Sullivan (Mandy Moore), dziewczyną, która zmieniła jego życie. Jamie była pierwszą i ostatnią osobą, którą darzył prawdziwym uczuciem. Zupełnie inna niż szkolne koleżanki, nigdy nie dbała o to, by być taka, jak one. Jej wiara w siebie nie była uzależniona od opinii innych ludzi. Jamie, córka miejscowego pastora Kościoła baptystów (Peter Coyote), nie obawiała się okazywania innym, że wiara jest najważniejsza w jej życiu. Landon był zupełnie inny, nie wiedział czego chce od życia. Wolne chwile spędzał na robieniu głupich dowcipów. Jeden z nich miał niespodziewane zakończenie. Landon i jego kumple postanowili "przetestować" nowicjusza (Matt Lutz), który chciał dostać się do ich paczki. Inicjacja miała się odbyć w miejscowej fabryce cementu i polegać na skoczeniu do basenu. Nikt z nich nie wiedział, że jego dno pełne jest połamanych rur. Chłopak skoczył. Za chwilę wypłynął cały we krwi. Landon skoczył do wody, by go wyciągnąć. Przyjaciele uciekli. Uniknął więzienia, ale w ramach resocjalizacji musiał opiekować się uczniami, oraz uczestniczyć w próbach spektaklu w klubie dramatycznym. Zajęcia te miały nauczyć go wrażliwości na innych ludzi. Dzięki nim bliżej poznał Jamie, która również grała w tym spektaklu. Wkrótce Landon uświadomił sobie, że jest zakochany w niepozornej Jamie.

Obsada Szkoła uczuć film

Shane West Landon Carter
Mandy Moore Jamie Sullivan
Peter Coyote Reverend Sullivan
Daryl Hannah Cynthia Carter

Szkoła uczuć Download - bez logowania !!!

 • Szkoła uczuć ściągnij z uploading.com:

  • A Walk To Remember 2002 DVDRip XviD Nile
   699 MB (1)
 • Szkoła uczuć ściągnij z depositfiles.com:

  • A Walk to Remember
   2 923,13 MB (8)
 • Szkoła uczuć ściągnij z turbobit.net:

  • A Walk To Remember 2002 MaZiKa2daY CoM download
   512,27 MB (1)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl