Pobierz film Szybcy i wściekli download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Szybcy i wściekli z 2001 r.

Szybcy i wściekli Download
Ocena: 6.5/10 (186 508 głosów)

Szybcy i wściekli Download

Reżyser: Rob Cohen
Czas filmu: 106 min
Premiera (Polska): 2001-09-21
Premiera (Światowa): 2001-06-18
Produkcja: USA, Germany
Kategorie: Kryminalne Akcji Thrillery

Szybcy i wściekli - Opis filmu

Policjant przenika do grupy organizującej nielegalne wyścigi samochodowe. Sytuacja komplikuje się, gdy poznaje bliżej siostrę lidera przestępców.

Opowieść o gangach, które rywalizują o prymat, ścigając się na ulicach miast przerobionymi samochodami, najczęściej produkcji japońskiej. Są to wyścigi o duże pieniądze. Gangi podejrzewane są także o serię porwań ciężarówek. Aby zlikwidować ten proceder, do jednej z grup przenika policjant, Brian (Paul Walker). Po pewnym czasie przekonuje do siebie szefa Dominica Toretto (Vin Diesel). Rywalizacja między gangami przybiera na sile, a dla Briana pojawiają się nowe problemy - zakochuje się w siostrze Dominica (Jordana Brewster).

Obsada Szybcy i wściekli film

Paul Walker Brian O'Conner
Vin Diesel Dominic Toretto
Michelle Rodriguez Letty
Jordana Brewster Mia Toretto

Szybcy i wściekli Download - bez logowania !!!

 • Szybcy i wściekli ściągnij z filefactory.com:

  • The Fast and the Furious 2001 BRRip 720p h264 YIFY download
   650,97 MB (1)
 • Szybcy i wściekli ściągnij z netload.in:

  • The Fast and the Furious 2001 German DVDRiP XViD iNTERN
   400 MB (1)
 • Szybcy i wściekli ściągnij z turbobit.net:

  • The Fast and the Furious 2001 PL DVDRip XviD J25 download
   685,35 MB (1)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl