Pobierz film Trzy metry nad niebem download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Trzy metry nad niebem z 2010 r.

Trzy metry nad niebem Download
Ocena: 7.2/10 (9 361 głosów)

Trzy metry nad niebem Download

Reżyser: Fernando González Molina
Czas filmu: 118 min
Premiera (Światowa): 2010-12-03
Produkcja: Spain
Kategorie: Dramat

Trzy metry nad niebem - Opis filmu

Buntowniczy Hache, uczestnik wyścigów motocyklowych i entuzjasta ryzyka, poznaje Babi, dziewczynę z dobrego domu. Mimo dzielących ich różnic zakochują się w sobie.

Film opowiada historię dwóch młodych ludzi z zupełnie innych światów. Babi (María Valverde) jest spokojną studentką, Hache (Mario Casas) jest gwałtowny i porywczy. Jednak między nimi narodzi się niekonwencjonalna miłość opatrzona walką większą niż się spodziewali. Historia miłości współczesnych Romeo i Julii na podstawie powieści Federico Moccia.

Obsada Trzy metry nad niebem film

Mario Casas H.
María Valverde Babi
Álvaro Cervantes Pollo
Marina Salas Katina

Trzy metry nad niebem Download - bez logowania !!!

 • Trzy metry nad niebem ściągnij z turbobit.net:

  • Trzy Metry Nad Niebem PL Download
   957,59 MB (1)
  • Tres Metros Sobre El Cielo 2010 PL SUBBED DVDRip XViD AC3 NOGROUP
   468,57 MB (1)
  • Trzy metry nad niebem 2010 PL DVDRip XviD BiDA
   694,44 MB (1)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl