Pobierz film Trzy metry nad niebem download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Trzy metry nad niebem z 2004 r.

Trzy metry nad niebem Download
Ocena: 6.3/10 (4 559 głosów)

Trzy metry nad niebem Download

Reżyser: Luca Lucini
Czas filmu: 101 min
Premiera (Światowa): 2004-03-12
Produkcja: Italy
Kategorie: Romanse

Trzy metry nad niebem - Opis filmu

Babi (Katy Louise Saunders), dziewczyna z tak zwanego dobrego domu, świetna uczennica i przykładna córka, poznaje Stepa (Riccardo Scamarcio), agresywnego chuligana, którego życie składa się z ćwiczeń na siłowni, wyścigów na motorze i bezsensownych bijatyk. Mimo różnicy charakterów młodzi zakochują się w sobie bez pamięci i pod wpływem tej miłości bardzo się zmieniają. Ona otwiera się na świat, dojrzewa, a on łagodnieje i zaczyna zastanawiać sie nad swoim życiem. Babi jest jedyną osobą, której Step powierza swój mroczny sekret, tłumaczący jego agresywne zachowanie.

Obsada Trzy metry nad niebem film

Riccardo Scamarcio Step
Katy Louise Saunders Babi
Maria Chiara Augenti Pallina
Ivan Bacchi Paolo

Trzy metry nad niebem Download - bez logowania !!!

 • Trzy metry nad niebem ściągnij z turbobit.net:

  • Trzy metry nad niebem 2010 PL DVDRip XviD
   694,44 MB (1)
  • Trzy Metry Nad Niebem 2010 PL DVDRip XviD
   697,67 MB (1)
 • Trzy metry nad niebem ściągnij z bitshare.com:

  • Trzy Metry Nad Niebem 2010 PL DVDRip XviD
   697,7 MB (1)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl