Pobierz film Tylko ciebie chcę download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Tylko ciebie chcę z 2012 r.

Tylko ciebie chcę Download
Ocena: 3.3/10 (507 głosów)

Tylko ciebie chcę Download

Reżyser: Luis Prieto
Czas filmu: 106 min
Premiera (Światowa): 2012-06-22
Produkcja: Italy
Kategorie: Komedie

Tylko ciebie chcę - Opis filmu

Hache wraca do Barcelony. Podczas jego nieobecności wszystko się zmieniło, ale miłość do Babi pozostała równie silna.

Hache po pobycie w Londynie postanowił wrócić do Barcelony. Wszyscy i wszystko wokół niego się zmieniło. On też. Ale jedna rzecz pozostała taka sama. Bohater nie może zapomnieć Babi, wielkiej miłości swojego życia. Babi ułożyła swoje życie i jest zaręczona z innym mężczyzną. Hache zmienia środowisko, przyjaciół, pracę W ten sposób spotyka Gin, zwariowaną dziewczynę, z którą zaczyna flirt. Czy jednak mężczyzna potrafi zapomnieć o swoich uczuciach do Babi?

Tylko ciebie chcę Download - bez logowania !!!

 • Tylko ciebie chcę ściągnij z depositfiles.com:

  • Ho Voglia di Te (2007)
   53,85 MB (1)
 • Tylko ciebie chcę ściągnij z letitbit.net:

  • ????? ? ???? ???? Ho voglia di te (2007) DVDRip torrent
 • Tylko ciebie chcę ściągnij z turbobit.net:

  • Tylko Ciebie Chce 2012 PL SUBBED DVDRip XviD Download
   705,21 MB (1)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl