Pobierz film Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia z 2001 r.

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia Download
Ocena: 8.9/10 (856 368 głosów)

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia Download

Reżyser: Peter Jackson
Czas filmu: 178 min
Premiera (Polska): 2002-02-15
Premiera (Światowa): 2001-12-10
Produkcja: New Zealand, USA
Kategorie: Akcji Dramat Przygodowe Fantasy

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia - Opis filmu

Podróż hobbita z Shire i jego ośmiu towarzyszy, której celem jest zniszczenie potężnego pierścienia pożądanego przez Czarnego Władcę - Saurona.

Kiedyś, na pamiętnej wyprawie pod Samotną Gorę Bilbo Baggins zdobył przez przypadek pierścień. Jeden z jego starych dobrych znajomych, który także uczestniczył w tamtej wyprawie - czarodziej Gandalf, zaczyna teraz podejrzewać, że jest to Jedyny Pierścień, który może dać władzę nad światem. Został on dawno temu stworzony przez Saurona we wnętrzu Góry Zagłady i teraz jego twórca chce go odzyskać, by zrealizować swoje niebezpieczne plany. Frodo Baggins, który otrzymał ten pierścień od Bilba, musi uciekać. Na naradzie w Rivendell zostaje podjęta decyzja, że drużyna złożona z dziewięciu przedstawicieli różnych ras, podejmie się razem z Frodem - Powiernikiem Pierścienia wykonać misję zniszczenia potężnego pierścienia. W Śródziemiu zanosi się na wojnę. Robi się niebezpiecznie, pojawiają się tajemniczy Czarni Jeźdźcy. Losy tej wojny nie będą jednak zależeć tak naprawdę od rozkładu sił militarnych. Wszystkie wojska będą jedynie przykrywką, losy świata zależą od Drużyny Pierścienia i od tego, czy Powiernik Pierścienia ukończy szczęśliwie swoją misję; jest to o tyle trudniejsze, że Pierścień Władzy budzi silne pożądanie w ludziach, którzy się z nim stykają i potrafi zawładnąć ich psychiką, jeśli nie będą wystarczająco odporni. W ślad za Drużyną rusza między innymi jedna z ofiar Pierścienia Władzy - Gollum, który posunie się do wszystkiego by odzyskać Pierścień, który kiedyś zrujnował jego życie i zrobił z niego potwora.

Obsada Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia film

Alan Howard The Ring (voice)
Elijah Wood Frodo Baggins
Noel Appleby Everard Proudfoot
Sean Astin Samwise 'Sam' Gamgee

Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia Download - bez logowania !!!

 • Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia ściągnij z uploaded.to; ul.to:

  • Wladca Pierscieni Druzyna Pierscienia 2001 PL DVDRip XviD
   1 403,74 MB (2)
 • Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia ściągnij z badongo.com:

  • Howard Shore The Lord Of The Rings The Fellowship Of The Ring (The Complete Recordings) CD1 01 Prologue One Ring To Rule Them All mp3
   24 MB (2)
 • Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia ściągnij z turbobit.net:

  • Wladca Pierscieni Druzyna Pierscienia EE PL Download
   4 330,86 MB (5)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl