Pobierz film Włoski dla początkujących download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Włoski dla początkujących z 2000 r.

Włoski dla początkujących Download
Ocena: 7.25/10 (12 893 głosów)

Włoski dla początkujących Download

Reżyser: Lone Scherfig
Czas filmu: 112 min
Premiera (Polska): 2001-11-16
Premiera (Światowa): 2000-12-08
Produkcja: Denmark, Sweden
Kategorie: Komedie Dramat Romanse

Włoski dla początkujących - Opis filmu

"Włoski dla początkujących" opowiada historię samotnych, nieszczęśliwych ludzi, których losy dość przypadkowo zaczynają się ze sobą splatać pewnej ponurej kopenhaskiej zimy. Młody duchowny, Andreas (Anders W. Berthelsen), po śmierci żony osiedla się na przedmieściach Kopenhagi, gdzie ma zastąpić starego pastora. W tym samym czasie niezdarna sprzedawczyni - Olimpia (Anette Stovelbak) - sprzeciwia się apodyktycznemu ojcu i - chcąc urozmaicić swoje życie - postanawia zrobić coś czego nigdy wcześniej nie robiła. Introwertyczna fryzjerka Karen (Anne Eleonora Jorgensen) nieoczekiwanie odkrywa największy sekret swojej matki. Jorgen Mortensen (Peter Gantzler), recepcjonista w miejscowym hotelu, rozpaczliwie próbuje zdobyć miłość pięknej, włoskiej kelnerki, w czym pomaga mu przyjaciel, impulsywny i nieokrzesany Halvfinn (w tej roli fantastyczny Lars Kaalund). Drogi tych ludzi krzyżują się niespodziewanie na wieczorowym kursie włoskiego dla początkujących. Życie każdego z nich diametralnie się zmienia przynosząc upragnione szczęście i miłość.

Obsada Włoski dla początkujących film

Anders W. Berthelsen Andreas
Anette Støvelbæk Olympia
Ann Eleonora Jørgensen Karen
Peter Gantzler Jørgen Mortensen

Włoski dla początkujących Download - bez logowania !!!

 • Włoski dla początkujących ściągnij z :

  • Italiensk for begyndere 2000 Dogme#12 DVDrip XviD kkr
 • Włoski dla początkujących ściągnij z rapidshare.com:

  • Italian For Beginners 2000 DVDRip download
   1 456,19 MB (7)
 • Włoski dla początkujących ściągnij z netload.in:

  • Italian For Beginners 2000 DVDRip download
   1 388,77 MB (7)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl