Pobierz film Wbrew regułom download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Wbrew regułom z 1999 r.

Wbrew regułom Download
Ocena: 7.5/10 (45 867 głosów)

Wbrew regułom Download

Reżyser: Lasse Hallström
Czas filmu: 126 min
Premiera (Polska): 2000-02-25
Premiera (Światowa): 1999-09-07
Produkcja: USA
Kategorie: Dramat Romanse

Wbrew regułom - Opis filmu

Oparta na bestsellerze Johna Irvinga, historia Homera Wellsa, sieroty wychowanego przez pracującego tam lekarza, dr Wilbura Larcha. Lekarz nauczył chłopaka wszystkiego co należy wiedzieć o medycynie, ale trochę mniej o tym co jest dobrem, a co złem. A tak naprawdę wszystko co Homer chce wiedzieć, to: jak znaleźć własną życiową drogę. Pewnego dnia Homer spotyka grupę młodych z wyższych sfer, opuszcza sierociniec i dołącza do nich. Zmiana środowiska konfrontuje jego poglądy na życie....

Obsada Wbrew regułom film

Tobey Maguire Homer Wells
Charlize Theron Candy Kendall
Delroy Lindo Arthur Rose
Paul Rudd Lt. Wally Worthington

Wbrew regułom Download - bez logowania !!!

 • Wbrew regułom ściągnij z :

  • The Cider House Rules 1999 720p BluRay x264 DTSHDChina
 • Wbrew regułom ściągnij z bitshare.com:

  • The Cider House Rules 1999 DVDRip
   700,1 MB (1)
 • Wbrew regułom ściągnij z netload.in:

  • The Cider House Rules 1999 1080p HDC 3RAS3R
   3 750 MB (23)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl