Pobierz film Wojownicze Żółwie Ninja download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Wojownicze Żółwie Ninja z 1990 r.

Wojownicze Żółwie Ninja Download
Ocena: 6.3/10 (31 107 głosów)

Wojownicze Żółwie Ninja Download

Reżyser: Steve Barron
Czas filmu: 93 min
Premiera (Światowa): 1990-03-30
Produkcja: USA, Hong Kong
Kategorie: Komedie Kryminalne Akcji Dramat Sci-Fi Przygodowe Familijne

Wojownicze Żółwie Ninja - Opis filmu

Cztery małe żółwiki i szczur pod wpływem kontaktu z żelem zwanym Ooze mutują, rosną i chodzą jak ludzie. Szczur, który kiedyś obserwował wschodnie sztuki walki uczy żółwie jak walczyć i posługiwać się bronią. Wkrótce przyjdzie im wykorzystać swoje umiejętności. Miasto popada w ręcę bądziorów, wielu młodych ludzi zapisuje się do gangu, którego przywódcą jest niejaki Shredder, dawny wróg szczura Splintera. Leonardo, Donatello, Michał Anioł oraz Rafaello decydują się z nim walczyć. A jedyną osobą w mieście, która chce im pomóc jest dziennikarka: April O'Neal

Cztery małe żółwiki i szczur pod wpływem kontaktu z żelem zwanym Ooze mutują, rosną i chodzą jak ludzie. Szczur, który kiedyś obserwował wschodnie sztuki walki uczy żółwie jak walczyć i posługiwać się bronią. Wkrótce przyjdzie im wykorzystać swoje umiejętności. Miasto popada w ręce bandziorów, wielu młodych ludzi zapisuje się do gangu, którego przywódcą jest niejaki Shredder, dawny wróg szczura Splintera. Leonardo, Donatello, Michelangelo oraz Rafaello decydują się z nim walczyć. A jedyną osobą w mieście, która chce im pomóc jest dziennikarka April O'Neal.

Wojownicze Żółwie Ninja Download - bez logowania !!!

 • Wojownicze Żółwie Ninja ściągnij z turbobit.net:

  • Teenage Mutant Ninja Turtles Rooftop Run 1 0 American Pie Download
   271,48 MB (1)
  • Teenage Mutant Ninja Turtles Rooftop Run (v0 40 Univ RLSA LP os43) vend3tta101 AppAddict Download
   271,48 MB (1)
 • Wojownicze Żółwie Ninja ściągnij z bitshare.com:

  • Teenage Mutant Ninja Turtles 2012 S01E20 Enemy of My Enemy WEB DL x264 AAC Download
   121,2 MB (1)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl