Pobierz film Wspaniała download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Wspaniała z 2012 r.

Wspaniała Download
Ocena: 6.8/10 (4 354 głosów)

Wspaniała Download

Reżyser: Régis Roinsard
Czas filmu: 111 min
Premiera (Polska): 2013-03-22
Premiera (Światowa): 2012-11-17
Produkcja: France
Kategorie: Komedie

Wspaniała - Opis filmu

Młoda dziewczyna udaje się na rozmowę kwalifikacyjną do jednej z firm. Właściciel oferuje jej pracę pod warunkiem, że weźmie udział w zawodach maszynistek.

Witajcie w szalonym i kolorowym świecie lat 50., gdzie mistrzostwa świata w szybkim pisaniu na maszynie budzą większe emocje niż ceremonia rozdania Oscarów i wybory Miss Universe razem wzięte. „Wspaniała" to czarująca i radosna komedia romantyczna, która stała się we Francji wielkim kasowym przebojem - to „Amelia” w świecie „Mad Men”.  Jest młoda, piękna i pełna wdzięku. Ale ma bardzo mało wiary w siebie - 21-letnia Rose marzy, by uciec z małego miasteczka i znaleźć najlepszą pracę na świecie.   W 1958 roku zajęcie dające możliwość podróży i przygód, o którym  śnią wszystkie nowoczesne dziewczyny, to... praca sekretarki. Już wkrótce Rose nie tylko dostanie pracę w firmie ambitnego i przystojnego Louisa, ale też odkryje swój wyjątkowy talent. To będzie dla niej szansa na zdobycie tysięcy wielbicieli i – być może – miłości mężczyzny, na którym jej najbardziej zależy... Żeby to wszystko osiągnąć Rose musi nauczyć się pisać na maszynie - i to bardzo szybko, najszybciej na świecie!    W rolach głównych zobaczymy we „Wspaniałej" wielką gwiazdę francuskiego kina Romaina Duris („W rytmie serca”, „Smak  życia”), któremu partnerują Bérénice Bejo znana z oscarowego „Artysty” i Déborah François, laureatka Cezara dla najbardziej obiecującej młodej aktorki oraz odtwórczyni głównej roli  żeńskiej w nagrodzonym Złotą Palmą „Dziecku” braci Dardenne. 

Obsada Wspaniała film

Romain Duris Louis Échard
Déborah François Rose Pamphyle
Bérénice Bejo Marie Taylor
Shaun Benson Bob Taylor

Wspaniała Download - bez logowania !!!

 • Wspaniała ściągnij z turbobit.net:

  • Populaire 2012 R6 HDTV XViD PLAYNOW download
   698,54 MB (1)
  • Populaire 2012 R6 HDTV XViD PLAYNOW download
   698,54 MB (1)
 • Wspaniała ściągnij z netload.in:

  • Populaire 2012 DVDrip XviD AC3 ET download
   1 761,28 MB (1)
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl