Pobierz film Wycieczka bez powrotu download za darmo - bez rejestracji i bez logowania - ściągnij w 100% darmowy Wycieczka bez powrotu z 2011 r.

Wycieczka bez powrotu Download
Ocena: 4.4/10 (1 333 głosów)

Wycieczka bez powrotu Download

Reżyser: Markus Welter
Czas filmu: 1 h 29 min.
Premiera (Światowa): 2011-09-06
Produkcja: Switzerland, Austria
Kategorie: Horrory

Wycieczka bez powrotu - Opis filmu

Grupa studentów organizuje weekendowy wyjazd w poszukiwaniu halucynogennych grzybków. Wszystko zaczyna się komplikować, kiedy jedna z osób wraca do obozu cała we krwi.

Ośmiu młodych ludzi wybiera się w podróż do Jury Szwajcarskiej, gdzie rosną tajemnicze grzyby. Po dotarciu na miejsce rozstawiają w lesie namioty, a gdy się ściemnia - zaczynają imprezę. Wszystko wydaję się być w porządku, do momentu gdy jeden z nich, udając się po piwo, wraca cały zakrwawiony. Nikt nie wie co się stało. Opony w samochodzie są przebite, telefony nie działają. Szukają więc schronienia na pobliskiej farmie...

Wycieczka bez powrotu Download - bez logowania !!!

  • Wycieczka bez powrotu ściągnij z :

    • One Way Trip 3D 2011 PL DVDRip XviD Zat
    • Wycieczka.Bez.Powrotu.PL.rar
  • Wycieczka bez powrotu ściągnij z turbobit.net:

    • Wycieczka bez powrotu 2011 PL DVDRip XviD download
Uwaga! Na stronach DownloadFilms.pl nie są przechowywane żadne pliki zawierające materiały powiązane z filmami. Serwis prezentuje jedynie informacje o filmach oraz linki do serwisów zewnętrznych, które udostępniają wspomniane pliki. Strona nie ponosi żadnej odpowiedzialności za zawartość tych plików. Informacje o jakichkolwiek przypadkach łamania praw autorskich przez przez któryś z plików prosimy przesyłać na adres abuse[at]downloadfilms.pl, wszelkie odnośniki do takiego pliku będą natychmiast usuwane i nie bedzie mozliwosci ich download.
Copyright 2012 © DownloadFilms.pl